راستش دیگه حالم بهم میخوره وقتی از اون مینویسم..

ولی امروز داشتم مخاطبین تلگراممو میدیدم. دیدم با وجود اینکه شمارشو حذف کردم هنوز تو مخاطبینم هست و اونم با این اسم “mio coure” به معنی قلب من به زبان ایتالیایی(چون یکم ایتالیایی خونده بود و بلد بود) و اینکه چرا سر ۲ ماه من اینجوری سیوش کردم؟ بخاطر اینکه اون منو my sweet سیو کرده بود 🙂

خلاصه زدم روش و عکساشو دیدم. همیشه عکس پروفایلش ثابت یدونه بود که کت و شلوار تنش بود و جلوی اینه گرفته بود. ولی الان همه ی عکسای اینستاگرامشو گذاشته تو پروفایل تلگرامش.

رفتم اینستاشو دیدم. لینک چت ناشناس اضافه کرده به بایوش و تعداد فالوراش حدود ۱۰۰ تا زیاد شده.

نمیخوام قضاوتی کنم.. ولی حسم بهم میگه منو حذف کرد که با ادمای جدید و موردای جدید اشنا شه. یه تغییر اساسی بعد از اینکه با من کات کرد به خودش داده..‌و این خیلی برام عجیبه.

عجیبه که میخواد دوباره تموم این کارایی که با من کرده، روزایی که با من داشته، جاهایی که با من رفته رو با دخترای دیگه بره.. اگه واقعا همچین ادمیه خودشو خوب نشون میده و من حرفی ندارم..

عجیب ترش برای من اینه که، اون موقع که با من بود به عالم و ادم میگفت و افتخار میکرد. حتی براش مهم نبود که همکلاسیای دخترش بفهمن که با منه. براشم مهم نبود که تو دانشگاه مارو ببینن. میومد وایمیساد دم در کلاسمون.. جاهایی میرفت که من هستم. تموم روز و شبش و زمین و زمانش من بودم.

ولی یهویی تغییر کرد و این برام عجیب ترینه.. که چجوری یه ادم میتونه انقدر سریع عوض شه. چون تا قبلا از اون یه هفته که هیچ خبری ازش نبود بازم باهام جوری بود که من همه چیزش بودمو از رفتن من میترسید.

میتونید درکم کنید که چرا انقدر حالم بده؟ دلیلش رفتن یا از دست دادن اون ادم نیست. دلیلش دلتنگیم برای اون ادم نیست. دلیلش علاقه نیست.

دلیلش فقط اینه که باورام خراب شده. باورام نابود شده.. اعتمادمو به زمین و زمان از دست دادم.. و دیگه نمیتونم هیچ کسیو باور کنم..

و این یکی از بدترین حسای دنیاست..