خب اقا طی تحقیقاتی که انجام دادم، مهمانی دائم برای دانشجوهای دختر در محل سکونت والدین فقط برای رشته های غیر علوم پزشکیه =/

دو تا راه دارم. یا اینکه فقط این ترم مهمانی بگیرم بیام شهر خودمون، یا مهمانی بگیرم برم شهرکی که نیم ساعت با شهر ما فاصله داره و ترم بعدشم انتقالی بگیرم همونجا بمونم.

رفتم چارت درسی هر ۳ تا شهرو دیدم(هم شهری که الان دارم توش درس میخونم و هم این دو تا شهری که گفتم) ، دروسی که این ۳ تا شهر واسه هر ترم ارائه میدن کلا با هم فرق داره و تنها در صورتی ارزش داره مهمانی بگیرم که بخوام ترم بعدش انتقالی بگیرم بمونم یا اینکه مهمانی دائم بگیرم(که به علوم پزشکیا نمیدن).

من نمیتونم به شهر خودمون انتقالی بگیرم چون تراز شهرمون از تراز دانشگاهی که قبول شدم بالا تره.. و بر اساس جدول همترازی نمیتونم از تراز پایین تر برم به تراز بالاتر. فقط میتونم مهمانی بگیرم به شهر خودمون.

اگه فقط یه ترم به شهر خودمون مهمانی بگیرمو بعد برگردم دانشگاه خودمون،تموم واحدام قاطی میشه تا ترم ۸.

اون شهرکه ترازش از دانشگاهی که توش دارم درس میخونم پایین تره برای همین میتونم انتقالی بگیرم برم اونجا.

اگه انتقالی بگیرم برم اون شهرکه هم بازم واحدام قاطی میشه تا اخر ترم ۸.. و حتی چون که ورودی بهمن نداشتن، من تقریبا یه ترم عقب میوفتم.

ولیییی چون نزدیکه به شهر خودمون و نیاز نیست خوابگاه بگیرمو ترم بعدم با اکسم و همکلاسیاش و حرف و حدیثا تو خوابگاه و دانشگاه رو به رو نمیشم، فکر میکنم ارزش داره.( میدونم دارم اشتباه میکنم که از واقعیت زندگیمو اتفاقی که افتاده فرار میکنم.. ولی برای سلامت روانمو ارامش خودم میخوام اینکارو کنم..)

خلاصه که برنامم اینجوری میشه اگه بهم مهمانی بدن برم اون شهرکه:

مهر امسال که بیاد من ترم ۲ام ولی چون ورودی بهمن بودمو اون شهرکه ورودی بهمن نداره، مجبورم یه سری درسا با ترم ۱ و ۳ و ۵ بردارم که پیش نیاز ندارن یا میشه هم نیاز برشون داشت. برای بهمن ۱۴۰۱ هم(که میشم ترم ۳) باید با ترم ۲ و ۴ و ۶ واحد بردارم همینجوری.

فقط نگرانیم اینه که واحدام با هم تداخل داشته باشنو نتونم خیلیاشونو اینجوری بردارم..

اگه تداخل نداشته باشه و بتونم تا اخر همینطوری برم(بازم چون ورودی بهمن بودمو بهمن ۱۴۰۴ درسمو تموم میکنمو اون شهرکه ترم بهمن نداره) ترم ۸ که تموم کردم باید صبر کنم تا ۱۴۰۵ با ترم ۸ایا فاینالمو بدم..

یعنی در هر صورت من یه ترم عقب میوفتم..

البته مامانم گفت درستو تموم کنی تو این تایم که تا ازمون فاینالت برسه، میتونی بری بیمارستان خصوصی کار کنی(مامان خودمم پرستاری خونده).. و خب اگه اینجوری باشه خیلی خوب میشه =)

همه ی اینا سختیش فقط ۳ سالو نیمه.. فکر میکنم دارم تصمیم درستی میگیرم.

و فقط امیدوارم بهم مهمانی بدن این ترم که واسه ترم بعدش بتونم انتقالی بگیرم به همون شهرکه.

سامانه منادا هم باز نمیشه برای ثبت درخواست -_- از ۱۵ شهریور باید برم خوابگاه بگیرم.. خوابگاه مام اینطوریه که تموم پول یه ترمو همون اول میگیره و پسم نمیدن -_- کاش قبل از اون سامانه باز شه درخواستمو بدم تکلیفم معلوم شه زودتر..

به هیچ کدوم از دوستام و همکلاسیام نگفتم که میخوام اینکارو کنم.. کلا میخوام از این به بعد همینجوری چراغ خاموش جلو برم(حتی واسه کوچیکترین کار)

چقدر نوشتم =/