امروز احتمالا ۱۱ ساعت خوابیدم. با اینکه پی در پی خواب های بدی می دیدم اما بعد از بیدار شدن چه صبح چه عصر انرژی خیلی خوبی داشتم. و این موضوع واقعا خوشحالم کرد چون من بخش زیادی از انگیزه ام برای انجام کارها وابسته به همین خوب خوابیدنه هست. صبح کل خونه رو تمیز کردم و بعد از وقت غبار پاشی گلدونام بود. عصر نزدیک به دو ساعت برای تمرین طراحی وقت گذاشتم و بعد از اون دوش گرفتم و آکاده شدم برای یه پیاده روی کوتاه. پیادهروی همراه با موزیک. البته که این پیاده روی دو تا هدف داشت. اولی که مهتر هم بود پرداخت بدهیام به دو تا از دوستام بود. دومی خرید کود برای گلدونام. بعدش برگشتم خونه و دیدم که نمره سروگردن اومده. فکر کن ما ۱۶ تیر امتحان دادیم و امروز که ۱۹ مردادعه بالاخره نمراتش اومد. ۱۳.۵ شدم. رضایت بخش اصلا نیست اما از میانگین کلاس نمرم بالاتر شده و همینکه پاس شدم در حالیکه از ۱۵ تا جزوه تنها ده تاش رو خونده بودم اوکیه. نزدیک به دو ساعت صرف چت کردن درباره نمره ها با دوستام شد و بعد از اون برای خودم شام درست کردم. آخ که چقدر خوشمزه بود و چقدر چسبید. در نهایت نشستم و اولین قسمت از سریال sketch book رو دیدم. بسیار برام جالب بود و بعدا میام بیشتر دربارش توضیح میدم. یه قسمت از فرندز رو هم نگاه کردم و یکمی هم صرف یوتوب شد و یه ولاگ فوق العاده درباره نحوه آموختن زبان دیدم که برام مقداری انگیزه شد که این یادگرفتن زبان رو جدی تر بگیرم.

راستی میخوام یکم قانون های خونه رو بشکنم. الان کل خونه چراغاش خاموش شده و تنها چراغ اتاق من روشنهو مامان و بابا خوابیدن و تنها من بیدارم. از این به بعد بیشتر میخوام قانون شکنی های از دست انجام بدم.

خیلی خوبه که پنج روز متوالی برای طراحی وقت گذاشتم و دارم سعی میکنم که به یه عادت روزمره تبدیلش کنم. فقط اینکه از فردا به بعد میخوام هدفمند تر وقت بذارم . یعنی ابتدای اون دو ساعت برنامه ام رو مشخص کنم که امروز میخوام دقیقا چی کار کنم و وثتمو رو بیهود برای منتظر موندن برای جلسه بعدی دوره تلف نکم.

فردا برا یانگلیسی وقت میذارم. حتما از فردا قلم و دفتر رو هم وارد این پروسه میکنم.

میخوام که این عادت بد غرغرو بودن رو بذارم کنار. اما خب یک دفعه ای که نمیشه . میشه؟ اگر چه تو طول این مدت خیلی خوب این عادت رو کنار گذاشته بودم اما امروز باز هم سر نمرات غر زدم و کار بیهوده ای بود و سارا جان عزیزدلم سعی کن که دیگه تکرارش نکنی خب؟