سلام به روی ماه همتون ❤️
همه این زندگی نامه رو به صورت ام پی تری، براتون گفتم که بگم یه روزی آدم ها تصمیم میگیرند که زندگیشون رو عوض کنن، شرایطشون رو تغییر بدن وچون تصمیم جدی گرفتن ،حتما از پسش برمیان ..‌.👌
حواسمون به تصمیم های زندگیمون باشه! خیلی وقتا میتونه یه تصمیم اشتباه کلا همه چیز را به هم بزنه، خیلی وقته ها یه تصمیم درست میتونه یه تغییر اساسی به زندگیمون بده.
خیلی از خانم هایی که خونه دارن، مشغول کار زندگیشون هستن ، حواسشون به بچه هاشونه، یادشون میره که برای خودشون اهدافی رو تعریف کنن😔
وقتی ازشون می پرسی هدفتون تو زندگیتون چیه؟ میگن: بچه هامون خوشبخت بشن. بچه هامون به همه چیز برسن!
باشه قبول… بچه ها خیلی مهمن، مادر به جز خوشبختی بچه اش، هیچ آرزویی نداره، ولی اون چیزی که بیشتر اهمیت داره اینه از خودت چی؟ برای خودت چیکار می کنی؟ کجای زندگیتو وایسادی؟ بعدش که بچه ها رفتن دنبال زندگیشون، تکلیف تو چیه ؟
به قول یه خانم مسنی که سالها پیش وقتی که پرنیان و برده بودم پارک ،کنارم روی نیمکت نشسته بود و بهم گفت: هفت تا بچه بزرگ کردم، سه تا شون دکتر شدن، چهارتاشونو مهندس؛ الان تو این سن به این فکر می کنم که اونا رشد دادم ،بزرگ کردم ،عاقبت به خیر شدند اما خودم عقب افتاده شدم! و من نصیحت این مادر عزیز و نازنین که قیافه اش یه لحظه از جلوی چشمم کنار نمیره همیشه آویزه گوشم شد!
من تلاش کردم که عقب افتاده نشم،شما هم مراقب خودتون باشید،یه وقت عقب نیفتید🌹 خیلی دوستتون دارم💞

خوشحال می شم اگر نظراتتون رو برام بنویسید.دکتر سارا مهتدی

+ نوشته شده در جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱ ساعت 11:30 توسط دکتر سارا مهتدی
 |