سلام به روی ماه تک تکتون.
امروز چهل و چهارمین سالگرد تولد منه❤️به وقت دوم شهریور ماه ۱۳۵۷ ساعت ۱۰ صبح البته به گفته مامانم،خودم خیلی یادم نمیاد🤗 اولین فرزند خانواده بودم و احتمالاً پدر و مادرم از اولین تجربه پدر و مادر شدنشون کلی ذوق کرده بودند…
این همه سالی که پشت سر گذاشتم رو به من نمیدونم در موردش چی بگم… پر از اتفاقات خوب و بد پر از تجربیات عجیب و غریب،پر از پیشرفت ها و پسرفت ها،پر از غم و شادی ها،پر از سوگ و از دست دادن ها و در مقابل بدست آوردن ها،پر از دوست داشتن ها و تنفرها… و البته خوبی زندگی اینه که خیلی بالا پایین داره و همیشه توی سرپایینی و همیشه توی سربالایی نیست،چون اونجوری خیلی خسته کننده میشه،وقتی جاده مستقیم باشه آدم خوابش میگیره ولی وقتی بالا پایین داشته باشه و پر دست انداز باشه حواسمون جمع میشه وفرصت می کنیم یه نگاهی به دور و برمون بندازیم و قشنگی های جاده روببینیم و البته شاید یه وقتایی هم با زشتی هایی مواجه میشیم که توقعش رو ندارند. اما مهم اینه که اونها هم موندگار نیستند….
الان که به پشت سر نگاه می کنم خوشحالم از اینکه متولد شدم و این یعنی اینکه برآیند این سال ها مثبت بوده!
نمی خوام بگم همه چیز خیلی جذاب و براق بوده،اما خدا رو شاکرم که خیلی از اتفاقاتی که برام افتاده با هدف هایی که برای خودم انتخاب کرده بودم، مطابقت داشته. برای همین از اینکه در مسیر هدف هام بودم،و از اینکه به خیلی از خواسته هام رسیدم، خوشحالم.
به نظر من هر روز میتونه برای آدم یک شروع جدید باشه و فرصت که در اختیارش گذاشته شده،یه تولد دوباره…
ما که نمی دونیم چقدر زمان باقیمانده داریم، ولی عدد ۴۴ نشون میده که نصف مفیده عمری که در اختیار من بوده گذشته، خوشحالم بابت فرصتی که دوباره دارم والبته که نمیدونم چند روزه،ولی این و می دونم که هنوز برای خودم کلی هدف دارم و برای رسیدن بهشون کلی برنامه ریزی. پس امیدوارم که این فرصت مفید بودن از من گرفته نشه و هنوز زمان رسیدن به اهدافم رو داشته باشم.
امیدوارم که بتونم یه همسر شایسته، یه مادر کافی، یه دوست خوب ،یه دختر و خواهر حامی و یک دکتر روانشناس متخصص و توی رشته مورد علاقه ام(روانشناسی ) یه دانشجوی پرتلاش باشم.
امیدوارم که بتونم این لیاقت را داشته باشم که همواره به هم وطنانم در جهت بهتر شدن حال روان شون و پیشبرد بهداشت و سلامت روان جامعه ام به سهم ناچیز خودم، کمک کنم.و این آرزوی من در شروع چهل و پنجمین سال زندگیمه…
پس الهی به امید تو….تولدم مبارک
۱۴۰۱/۶/۲_ساعت۱۰صبح

+ نوشته شده در چهارشنبه دوم شهریور ۱۴۰۱ ساعت 10:44 توسط دکتر سارا مهتدی
 |